Социальная норма потребления природного газа

 30.10. 2017 года В Парламенте зарегистрирован Законопроект № 7247 «О внесении изменения в статью 9 Закона Украины «О государственных социальных стандартах и государственных социальных гарантиях». Автор законопроекта предлагает установить минимальную социальную норму потребления природного газа для начисления субсидии.

Он предлагает для граждан, которые имеют субсидию на оплату жилищно-коммунальных услуг, установить минимальную социальную норму потребления природного газа для начисления субсидии на уровне не меньше, чем 400 кубометров в месяц.

Целью таких изменений является  недопуск противоправного снижения социальных нормативов пользования жилищно-коммунальными услугами, на оплату которых государство устанавливает субсидии.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 9 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» (щодо встановлення мінімальної соціальної норми споживання природного газу для нарахування субсидії)

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 9 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» (Відомості Верховної Ради України, 2000, N 48, стаття 409) доповнити новою частиною такого змісту:

«Для громадян, які відповідно до законодавства мають субсидію на оплату житлово-комунальних послуг мінімальна соціальна норма споживання природного газу для нарахування субсидії встановлюється на рівні не меншому, ніж 400 куб. метрів на місяць».

II. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня опублікування цього Закону прийняти нормативно-правові акти, що випливають із цього Закону, а також привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

III. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

Голова Верховної Ради
України

А. ПАРУБІЙ

 

Оставить комментарий